Детское служение

Дитяче служіння “Світ дітей” розширилось. Відтепер заняття будуть проходити не тільки по неділям, а й по п’ятницях в другій половині дня в п’яти нових напрямках:
• Живопис (3-13 років)
• Театр (3-13 років)
• Комплексні розвиваючі заняття для наймолодших (від 6 місяців)
• Майстерня для хлопців (7-14 років) в 17.00
• Англійська мова
Долучайтеся до груп по телефону: (095) 741 05 41

“Живопис”. Це творчі заняття, які мають на меті всебічний художній розвиток: розуміння кольору, технік малювання, історії мистецтва. Вони дають можливість занурити діток у світ мистецтва.

“Театр”. Це заняття, де дітки занурюються у світ фантазії та руху. Казкові перевтілення, тренування пластики та координації, розвиток уяви та сміливості. Ми віримо, що кожна дитина є унікальна і талановита, тому хочемо допомогти розкрити творчий потенціал вашої дитини.

На наших заняттях «Мама+малюк» ми навчимо вас, як правильно і гармонічно розвивати мовлення, логіку, увагу; вивчати предмети та їх властивості; вдосконалювати фізичний розвиток та навички соціалізації дитині.
«Комплексні розвиваючі заняття» – це програма, де дошкільнята кожного заняття виконують різноманітні завдання на розвиток мовлення, творчого та логічного мислення, уваги, координації рухів та вестибулярного апарату. А спільна праця в ігровій формі з іншими малюками під керівництвом педагога розвиває їх дружні стосунки. Під час таких занять педагог акцентує увагу діточок на відмінностях добра та зла, шануванні старших та інших християнських цінностях.

“Майстерня для хлопців” – це гарна альтернатива зануренню у комп’ютерні ігри та у соціальні мережі. У нас є місце, де хлопці можуть відчути себе справжніми чоловіками, роблячи серйозні справи плоскогубцями, молотками та іншим приладдям, що заслуговує особливої поваги та обов’язково знадобиться у подальшому житті. Крім того, цікаве і корисне зайняття супроводжується настановою керівника про дружбу, відповідальність, шанування батьків і про інші моральні принципи, які беруть свій початок з Біблії .

Англійська мова. В форматі клубу дітвора розвиває навички спілкування, читання, письма та аудіювання у дружній атмосфері з носієм мови. Заняття тематичні, містять різнорівневу інформацію, тому кожному буде цікаво та корисно. Сьогодні, володіння англійською мовою є необхідною умовою творчої та професійної реалізації кожної людини. Ми з радістю допоможемо Вашій дитині покращити свої знання та позбутися бар’єру спілкування іноземною мовою.

Окрім цього, кожної неділі о 12 годині проходить недільна школа для дітей віком від 2 до 14 років. Історія знає багато здорових, розумних, але злих та підступних особистостей. Тому на цих заняттях ми говоримо про Творця, походження людини, дружбу, любов, повагу, чесність, вдячність, та інші вічні цінності. Ми з величезною повагою відносимось до Вас, батьки. Ми не замінимо Вас ніколи. Ви виховуєте своїх дітей, а ми готові допомогти Вам у цьому.